Adrilux Polska Sp. z o.o.  działa od 2008 roku i jest  jednym z nielicznych europejskich  dostawców oświetlenia, który  produkuje i wprowadza  towary do sprzedaży, bez udziału firm pośredniczących. Umożliwia nam to nasz udziałowiec firma Adrilux Lightning Co. Ltd. – producent lamp. Dzięki temu oferujemy najkorzystniejsze na europejskim rynku ceny.

Fabryka, w której powstaje większość  naszych lamp, mieści się w Jiangmen, w południowych Chinach, 120 km od Hongkongu. W halach o powierzchni 10 000m² na wielu liniach produkcyjnych pracuje ponad 250 osób. Działalnością zakładu kieruje profesjonalny zespół europejskich menadżerów.

W 2017 roku otworzyliśmy drugą fabrykę – w węgierskim Kisber pod Budapesztem. Produkujemy w niej oświetlenie o wysokiej jakości, szybkiej dostępności i konkurencyjnych cenach. Dzięki zrobotyzowanemu parkowi maszynowemu jesteśmy w stanie produkować non stop i obsługiwać duże sieci handlowe marketów budowlano-dekoracyjnych w całej Europie.

Oferowane przez nas produkty przeznaczone są przede wszystkim do domów i mieszkań. Pracuje nad nimi międzynarodowy zespół projektantów śledzący światowe trendy we wzornictwie przemysłowym. Wykonujemy również towary na zamówienie, zgodnie z projektem przedstawionym przez klienta.

Kontrola jakości odbywa się na miejscu w fabryce, przed zapakowaniem wyrobów. Przeprowadzana jest zgodnie z wszystkimi obowiązującymi standardami europejskimi. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty wydane przez TÜV lub inne jednostki certyfikujące.